בניית אתר עם מערכת ניהול תוכן

השינויים שחלו בעולם האינטרנט בשנים האחרונות הפכו את האתרים, שהיו עד אז סטטיים ורדומים, לאתרים דינמיים המשתנים לעתים תכופות. השינויים הללו לא רק יצרו מהפכה בעולם האינטרנט, אלא גם יצרו תמורות בעולם בניית האתרים ובכל מה שנוגע אל מאחורי הקלעים של האתר.

מערכת לניהול אתרלא במקרה עד לאחרונה אתרים רבים היו סטטיים: היה קיים קושי רב לעדכן אותם לאחר שאלו עלו לאוויר, מה שגרם לירידה תלולה בקצב העדכונים של האתר. כיום, ישנן כל כך הרבה אפשרויות המאפשרות עדכון מהיר לאתר, שמי שבוחר בכל זאת לא לעדכן את האתר שלו למרות שהוא זקוק לכך - חוטא בפרימיטיביות.

הכירו - מערכות ניהול תוכן

האפשרויות שהזכרנו הן בעצם וריאציות שונות של מערכת ניהול תוכן. באמצעות מערכת ניהול תוכן בעל האתר יכול להתחבר מכל מחשב בעל גישה לאינטרנט, ולעשות לוג אין למערכת באמצעות שם משתמש וסיסמה.

לא רק שזה אומר שבעל האתר עצמו יכול לערוך שינויים באתר במהירות ובקלות, אלא זה גם אומר שהוא יכול לעשות זאת גם אם הוא נמצא בפגישת עסקים, גם אם הוא נמצא בחופשה ובעצם מכל מקום שירצה. מערכת ניהול התוכן לא מגבילה אותו בשום צורה.

בשלב הזה אתם בוודאי חושבים שדרוש ידע רב בתכנות כדי לבצע שינויים באתר, הרי הוא נראה מאוד מורכב ועמוס. כנראה שמורכבות האתר עומדת ביחס הפוך לממשק של מערכת ניהול התוכן, שכן לא דרוש שום ידע או הבנה טכנית מיוחדת כדי לבצע את השינויים הרצויים, אלא הם מאוד פשוטים וקלים לביצוע.

איך מערכת ניהול תוכן פועלת?

מערכת ניהול אתר מספקת עורך טקסט שנראה בדיוק כמו עמוד WORD שכולנו מכירים, ומאפשר לכם לערוך פעולות דומות לאלה שמאפשרת מערכת ה-WORD, כמו לדוגמא הוספת הדגשה, קו נטוי ותכונות עריכה נוספות. פשוט מאוד, לא?

האם חייב לשלב מערכת לניהול תוכן?

מאחר ומערכת ניהול תוכן מייקרת במעט את עלויות בניית האתר, רוב בעלי העסקים בוחרים בה למרות זאת. מדוע? מערכת ניהול התוכן משתלמת, היות והיא מאפשרת לבעל האתר להיות תלוי רק בעצמו, ללא תלות בגורמים חיצוניים, לצורך עריכת האתר. תארו לעצמכם שהייתם צריכים לפנות לגורם שלישי בכל פעם שרציתם לשנות מאפיין קטן באתר? זה יכול להיות מאוד מעיק.

יחד עם זאת, יש לסייג ולומר כי בעלי עסקים קטנים או לחילופין אנשים עצמאיים המקימים אתר רק כדי להראות נוכחות ברשת ואינם מרגישים צורך לעדכן את האתר לעתים קרובות, יכולים לוותר על האופציה הזו ולהיעזר בחברת בניית האתרים לצורך עדכון האתר או הוספת דפים, במידה ומדובר בצורך שעולה לעתים רחוקות. ישנן חברות בניית אתרים שאינן גובות תשלום נוסף עבור השירות הזה או לחילופין גובות תשלום סמלי מאוד ולכן יהיה יותר משתלם לפנות אליהן מאשר להשקיע ברכישת מערכת עצמאית.


לאחר שקראתם את המאמר, מומלץ לקרוא את המאמר הבא:
הצעת מחיר להקמת אתר לעסק
הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט
פעמים רבות חברות בניית האתרים מציעות ללקוחות הצעות מחיר מגמתיות מאוד, כאשר הפרטים החשובים באמת לא מעוגנים בהצעה או לחילופין מופיעים באותיות הקטנות.
צור קשר
077-4604410

מלאו את הפרטים לקבלת מידע והצעת מחיר

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*