כתיבת מאמרים כאמצעי לשיווק באינטרנט

החלטתם להקים אתר מקצועי חדש? מזל טוב! בעת הקמת אתר אינטרנט חדש, תצטרכו להעניק את הדעת לגבי כמה נושאים חשובים הקשורים לאתר החדש, כמו למשל באילו דרכים תפעלו על מנת למתג ולשווק את האתר ברשת, לכשיעלה לאוויר.

כתיבת תוכן שיווקיאסטרטגיית מיתוג ושיווק האתר כשזה כבר באוויר, מורכבת לא פחות מאשר בניית האתר עצמו, שכן האסטרטגיה הזו תקבע האם האתה החדש יצליח או ידשדש. לכן, דרך אפקטיבית לקדם את האתר, אם לא הכי אפקטיבית מכולן, היא באמצעות כתיבת תוכן והפצתו הן באתר האינטרנט עצמו והן באתרי מידע נוספים ברשת.

מה החשיבות של כתיבת מאמרים?

כדי לענות על השאלה הזו, עליכם לערוך היכרות עם קהל הגולשים המודרני - מדובר בקהל גולשים הצמא למידע, אשר מחפש טיפים ותכנים מקצועיים שנועדו לסייע להם ולהעשיר את עולמם. בדיוק כפי שאתם נכנסתם למדריך בניית אתרים על מנת ללמוד את רזי הנושא, כך גם הגולשים עשויים לחפש מידע בנושאים שונים, מתוך השאיפה להתמקצע בהם, על מנת לשפר את בחירותיהם הצרכניות.

לכן, כאשר אתם מקימים אתר אינטרנט, עליכם לשים דגש חשוב על הערך המוסף שמעניק האתר, שהוא למעשה הגרעין שלו - המאמרים המקצועיים. יש להקדיש לנושא את התקציב המתאים מתוך הנתח הכולל, על מנת שעל בסיס קבוע יעלו מאמרים חדשים לאתר. זכרו כי התוכן, אינפורמטיבי ככל שיהיה, יצליח לשרת את קהל הגולשים רק בתנאי שהוא יהיה דינמי ונתון לעדכונים תכופים.

מיתוג, מיתוג, מיתוג

הגולש מפיק תועלת מהמאמרים המפורסמים באתר בכמה מישורים: ראשית, יש את המישור הגלוי, זה שכבר הזכרנו, המאפשר לגולש להעשיר את עולמו. שנית, קיים גם מישור סמוי, זה שמלמד את הגולש שמי שפרסם את המאמר, הוא בוודאי איש מקצוע מבין עניין.

הגולשים אמנם לא מודעים לכך, אבל מאמרים שמוצאים חן בעיניהם משפרים גם את מעמדו של איש המקצוע ושל בעל האתר בעיניהם. אלא שהגולשים הם לא היחידים שיתרשמו מתכנים מקוריים ומתעדכנים, שכן גוגל, זה שכולם מנסים בסופו של דבר לרצות ולפצח, הוא מנוע חיפוש שמחפש תכנים כאלה בדיוק.

לכן, אם האתר שלכם בנוי היטב למנועי החיפוש, עם הזמן אתם תגלו שאתם מתקדמים בהיררכיית תוצאות החיפוש, בהתאם למילות המפתח הרלוונטיות, באמצעות המאמרים שתכתבו. אם כן, יש כאן סימביוזה שכל הצדדים המשתתפים בה נהנים- אתם, כבעלי העסק, הגולשים ואפילו מנוע החיפוש.

'אין לי זמן!!!'

דודו טופז המנוח חרץ לפני כמה שנים את הביטוי שהפך להיות שגור בפינו - 'אין לי זמן!'. אם גם אתם מזדהים עם הביטוי הפופולרי, הסירו דאגה מלבכם, שכן גם לכך קיים פתרון מתאים: חברות בנייה וקידום אתרים מחזיקות כותבים מוכשרים ומיומנים, אשר יכינו עבורכם מאמרים מקצועיים המבוססים על המידע הזמין ברשת, וכן על המידע שתעבירו אליהם.

לכן גם אם לא נולדתם עם כישורי הכתיבה של יאיר לפיד, אל חשש, באמצעות הבחירה בחברה המקצועית והמתאימה, והעברת דגשים עיקריים אליה, תוכלו לקבל מאמרים שיראו כאילו שרבבתם אותם באמצעות ידכם הקלה לגמרי בכוחות עצמכם.


לאחר שקראתם את המאמר, מומלץ לקרוא את המאמר הבא:
יחסי ציבור באינטרנט
ניהול יחסי ציבור באינטרנט
יחסי ציבור = פעילות תקשורתית שנועדה להשפיע על הציבור. עולם יחסי הציבור עבר תמורות משמעותיות מאז שהחל העידן הוירטואלי, וכתוצאה מכך חלק משמעותי מפעילות היח"צ מתנקזת כיום בעולם האינטרנט.
צור קשר
077-4604410

מלאו את הפרטים לקבלת מידע והצעת מחיר

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*