איך לבחור חברת אחסון אתרים?

הבחירה בחברת אחסון אתרים היא קריטית לא פחות מאשר הבחירה בחברת בניית אתרים, על אף שנראה לכאורה כי הבחירה השניה חשובה יותר. הרי גם אם תבנו את האתר המזמין והנוח ביותר, ללא אחסון האתרים איש אינו יחשף לו והוא ישאר זמין רק לעיניכם.

חברת אחסון אתריםכדי לאתר חברת אחסון אתרים איכותית, עליכם קודם כל להגדיר רשימת דרישותיכם ממנה, אחרת כיצד תדעו מה לחפש? כמובן שמכל נותן שירות חשוב לדרוש שירות אמין, אדיב ומקצועי.

מאחר ותקלות טכניות עשויות להתרחש גם בקרב חברות האחסון האיכותיות ביותר, חשוב לבחור חברת אחסון המציעות זמינות מלאה וזמן תגובה מהיר. תמיד זכרו כי חברות האחסון אינן נמדדות בכמות התקלות הטכניות אלא ביכולתן להתמודד איתן בזמן הקצר ביותר.

חשוב לבחור בחברה שיודעת לספק מענה זריז וטיפול מהיר לכל בעיה או תקלה. בנוסף, חשוב לבחור חברת אחסון אתרים המציעה שירותי גיבוי, כך שתמיד תהיו בטוחים שהמידע השמור על גבי השרת לא יהרס לנצח במקרים שלא נמצאים בשליטתנו.

מה דרוש לכם?

כאן לא נגמרת העבודה שלכם, שכן אחרי שתגדירו את הצרכים שלכם מהחברה, חשוב שתנסו להבין לאילו מאפיינים אתם זקוקים בתור לקוח, כלומר איזה נפח אחסון דרוש לכם, כמה תעבורה תצטרכו, לאיזו מערכת הפעלה תזדקקו ופרמטרים טכניים נוספים.

איש אינו מצפה שתכירו את דרישותיכם ברזולוציה המדוייקת ביותר, שהרי לשם כך בדיוק קיימת חברת אחסון האתרים, כדי לייעץ ולהתאים את החבילה המושלמת, ועם זאת, רצוי להכיר בקווים כלליים לפחות את התחום, שהרי ידע מקדים יסייע לכם לבצע בחירה מושכלת.

שואלים את השאלות החשובות

נרצה להתעכב שוב לגבי סוגיית הגיבוי: מדובר בשירות שלא מציעות כל חברות האחסון וחבל, שכן מדובר בשירות שמכין אתכם לתרחישים הגרועים ביותר, שעשויים בהחלט להתקיים, ולהבטיח לכם שגם בתרחישים אלו המידע החשוב לכם יהיה מוגן וללא פגע.

בנוסף, תצטרכו להעניק את הדעת לגבי מיקומם של השרתים - מאחר ולמיקומם הפיזי של השרתים קיימת השפעה על איכות הגלישה של המבקרים באתר, תמיד מומלץ לבחור בחברות אחסון אתרים המקימות חוות שרתים בארץ ולא בחו"ל.

אז נכון שהעלויות הן מעט יותר יקרות בכל הנוגע לאחסון אתרים בארץ, אך גם איכות הגלישה וחוויית השירות שלכם תהיה בהתאם, ולכן מדובר בפרמטר שעליו לא מומלץ להתפשר. פעמים רבות חברות אחסון אתרים הרוכשות שרתים בחו"ל, אינן יודעות לספק מענה או שירות לקוחות תקין עבור הלקוחות, היות ומדובר בשטח לא מוכר עבורן.

צור קשר
077-4604410

מלאו את הפרטים לקבלת מידע והצעת מחיר

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*