מה זה אחסון אתרים?

בעלי עסקים רבים אינם מודעים לכך שמלאכתם אינה מסתיימת רק בבניית האתר, שכן כדי שהאתר יהיה פעיל, עליו לעלות קודם כל לרשת האינטרנט. על מנת להפוך אתר קיים לאתר פעיל, יש לאחסן את קבצי האתר בשרת אחסון, כך שהאתר יהיה זמין לציבור הרחב.

אם מעולם לא שמעתם על המונח 'אחסון אתרים', אל חשש, אינכם נמצאים בעמדת מיעוט. מדובר במונח מקצועי המתאר את 'מאחורי הקלעים' של עולם האינטרנט, והכוונה לפרוצדורה שיש לעבור כדי להפוך את האתר לאונליין. בעלי עסקים רבים שאינם מגיעים אל התחום, מעולם לא זכו להתוודע למושג הזה עד לשלב שבו נדרשו לבחור בעצם חברת אחסון אתרים מתאימה.

מה זה אחסון אתרים?

הכוונה לשרת פיזי הממוקם בחוות שרתים, ועליו שמורים רכיבי האתר. כל אתר, מכל ז'אנר עסקי שהוא, מוכרח שיהיה לו אחסון הולם, שכן מדובר בתכונה אוניברסלית הנחוצה כדי להעלות את האתר לאוויר, ולכן לא מדובר בשלב שניתן לדלג עליו.

השרת הוא שיתופי, כך כל שלקוחות המגיעים מתחומי עיסוק שונים עושים שימוש באותו שרת, כאשר החבילות המוצעות בו תלויות בנפח האחסון והתעבורה שלהן זקוק כל לקוח. בהתאם לכך גם נקבעות העלויות של כל חבילה, ולכן לא ניתן לקבוע מחיר אוניברסלי שיבטא את עלויות האחסון, אלא מדובר במחירים אינדווידואליים, המותאמים לצרכי הלקוח. בהערכה גסה ניתן לומר כי עלות חבילת אחסון ממוצעת עומדת על כמה עשרות שקלים בחודש בלבד. לא מדובר בהוצאה גורלית כל כך כפי שניתן לחשוב.

בחירת חברת אחסון אתרים

עם כניסתכם הראשונית לעולם אחסון האתרים הישראלי, אתם בוודאי צפויים לגלות מבחר אדיר של חברות אחסון אתרים המציעות בסופו של דבר שירותים דומים. רק ברגע שתתעמקו בנושא תגלו פערים משמעותיים בין חברה לחברה, פערים המתבטאים בעיקר במידת המקצועיות והניסיון של כל חברה.

מאחר והשוק הזה נחשב לפרוץ, קיימים צעירים רבים, ממש בני נוער לכל דבר, אשר מקימים חברות אחסון אתרים חובבניות ומציעים שירותים ברמה נמוכה מאוד ללקוחות. מעבר לכך, לחברות אחסון מהסוג הזה גם אין שום יכולת אמיתית להציע שירות לקוחות יעיל או מענה בתקלות.

לכן, תמיד זכרו לשאול מה כאן הקאץ', ואם מציעים לכם שירותים זולים מדי מכדי להיות אמיתיים, רוב הסיכויים שזו האמת. לעתים משתלם לשלם תשלום חודשי גבוה יותר, בעבור השקט הנפשי והידיעה שאתם עובדים מול חברה מקצועית, שתוכל לספק מענה לכל שאלה או בעיה שעשוית להתעורר במסגרת תהליך העבודה המשותף.
לפניכם רשימת מאמרים מקצועיים בנושא אחסון אתרים
אחסון אתרים - מונחים מקצועיים
מונחים מקצועיים בנושא אחסון אתרים
לטובת כל מי שאינו דובר 'טכנית' שוטפת, ואינו בקי ברזי אחסון האתרים, הרכבנו מילון מושגים בסיסי, שיאפשר לכם לבצע את טבילת האש הראשונה שלכם בעולם זה.
אחסון אתרים זול
אחסון אתרים זול הוא היקר!
הצורך להפעיל שיקול דעת הוא קריטי במיוחד בכל הנוגע לבחירת חברת אחסון אתרים, תחום שבו רמת המחירים היא מגוונת מאוד, ולכן קל להתפתות ולבחור בחברת אחסון האתרים המציעה את השירותים...
כמה עולה לאחסן אתר
כמה עולה לאחסן אתר באינטרנט?
ניתן לומר בממוצע כי עלויות האחסון של אתר אינטרנט קטן עד בינוני עומדות על כמה עשרות שקלים בודדים בכל חודש. המחיר של חבילת אחסון משתנה בהתאם למשאבים ולנתוני החבילה.
בחירת חברת אחסון אתרים
איך לבחור חברת אחסון אתרים?
הבחירה בחברת אחסון אתרים היא קריטית לא פחות מאשר הבחירה בחברת בניית אתרים, על אף שנראה לכאורה כי הבחירה השניה חשובה יותר.
צור קשר
077-4604410

מלאו את הפרטים לקבלת מידע והצעת מחיר

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*