ייעוץ והכוונה לפני בניית אתר באינטרנט

הקמת אתר אינטרנט הוא צעד גדול בקריירה של בעל העסק, בין אם הוא ותיק וממולח ובין אם הוא טרי בתחום. מאחר ומדובר בסוגייה מורכבת, שלבסוף תפקידה יהיה לייצג את בעל העסק בבריכה הוירטואלית העצומה, לא מן הנמנע שזה יצטרך לפנות לקבלת סיוע מקצועי.

ייעוץ והכוונה לבעלי עסקיםלבקש סיוע מקצועי בכל הנוגע לבניית האתר זו לא בושה, בדיוק כפי שאתם כאנשי מקצוע, נדרשים לספק ייעוץ בכל הקשור לתחום עיסוקכם עבור לקוחות פוטנציאליים. לכן דווקא אתם, בתור מומחים ויועצים, צריכים לדעת שלפעמים עדיף לבקש ייעוץ מקצועי מאשר להיכנס למים העמוקים לבד ולהסתכן בטביעה.

ייעוץ והכוונה מקצועית

קחו בחשבון שהכוונה בעולם האינטרנט תהיה שוות ערך רק במידה וזו תהיה מקצועית ונטולת פשרות. הרי הכוונה שגויה עשויה להוציא את בעל העסק בהפסדים ולגרום לו למצוא עצמו עם אתר אינטרנט לא מתפקד ובלתי מועיל.

חברות בניית אתרים רבות נדרשות לטפל לא רק בלקוחות חדשים, שזו דריסת רגלם הראשונה בעולם האינטרנט, אלא גם בלקוחות ותיקים יותר, שכבר עבדו בשיתוף עם חברת בניית אתרים ונכוו, לאחר שזו צברה ניסיון על חשבונם והותירה אותם סקפטיים ושבורים.

פגישה נטולת התחייבות

בעלי עסקים רבים שכבר מודעים לעובדה שיש הרבה חברות לא מקצועיות בתחום, חוששים אפילו לערוך פגישת ייעוץ ראשונית, מתוך הפחד שאותה חברת בניית אתרים תכבול אותם אליה באמצעות חוזה דרקוני.

הבעיה מחמירה כשלבעל העסק ישנן שאלות רלוונטיות, אותן הוא מהסס לשאול, רק כדי שלא יצטרך להיכלא כאמור לאותה פגישה ולהתחייב. מה שאותם בעלי עסקים אינם מבינים הוא שחברות איכותיות מציעות שירותי ייעוץ ללא התחייבות, היות והן יודעות שאין צורך בחוזה דרקוני כדי ליהנות מלקוחות מרוצים לטווח ארוך.

מה שירות הייעוץ נותן לי?

שירותי הייעוץ הם קריטים לבעלי עסקים האוחזים ברמות ידע שונות, גם כאלה שזו אינה דריסת רגלם הראשונה בתחום, היות וכאמור הקמת האתר הוא אינו עניין של מה בכך. מדריך בניית אתרים מעמיד לרשותכם מענה מקצועי וסיוע לפני ובעת הקמת אתר האינטרנט.

תהליך הייעוץ נעשה כבר משלב תכנון האתר, עוד לפני תחילת העבודה המעשית ועד לשלב בחירת הספקים הרלוונטיים כמו חברת האחסון וחברת קידום האתרים. על אף שברור כי פגישת ייעוץ היא מכירתית בסופו של דבר, יועץ מקצועי לא יפעיל עליכם לחץ לסגור עסקה אלא ישוחח על המחירים רק לאחר שאתם תעלו את הסוגיה בעצמכם במהלך הפגישה.


צור קשר
077-4604410

מלאו את הפרטים לקבלת מידע והצעת מחיר

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*