טל גולדפרב - יועץ לבניית אתרים מצליחים

בעלי עסקים שהבינו כי לנוכחות העסק שלהם בזירה הוירטואלית יש משקל כבד, ובייחוד בתחרות מול היריבים, אסור שישלבו זרועות וישבו בצד, אלא מוטב שיתחילו לעבוד ולייצר את נוכחותם ברשת, ויפה שעת אחת קודם.

נשאלת השאלה - ממה בעצם הנוכחות הזו מורכבת? כיצד מבצעים טביעת רגל במדייה כל כך תחרותית? אז קודם כל, הנוכחות מתחילה בבניית אתר אינטרנט, שבו העסק יציג את פרטיו הרלוונטיים, מידע אודות מוצרים או שירותים שהוא משווק, מקבץ לקוחות והמלצות ודרכים ליצירת קשר.

תכנון מקצועי לפני הקמת אתר אינטרנט מקצועי

מאחורי הקמת אתר אינטרנט מקצועי עומדת מחשבה רבה ותכנון מוקפד של כל צעדי העבודה. למעשה, תהליך העבודה מתחיל הרבה לפני הבנייה הטכנית של האתר, החל מגיבוש הרעיון העיצובי ועד הפקת הלקחים מהמתחרים ותכנון אפיקי פרסום מומלצים עבור העסק.

בדיוק מהסיבה הזו הוקם האתר שבו אתם גולשים כעת. הרי אם אתם כאן סימן שאינכם חפצים באתר לא מתפקד שלא יעמוד ביעדים שלו, כי אם באתר בנוי היטב שישרת אתכם נאמנה במרחב הוירטואלי. מדריך בניית האתרים שיצרנו נכתב בשפה פשוטה, ללא ססמאות השיווק המאפיינות חברות רבות כל כך המגיעות מהתחום. היעדר הססמאות והשפה הישירה, נועדו לאפשר לכם להבין את עולם בניית האתרים ואת תהליך העבודה בצורה המקצועית והיעילה ביותר.

האתר מנוהל ע"י טל גולדפרב, שותף בחברת URL בניית אתרים, חברה ותיקה ומנוסה המספקת שירותי בניית אתרים באינטרנט, קידום בגוגל ושיווק עסקים באינטרנט. הניסיון הרב בעבודה מול מגוון רחב של לקוחות, היא זו שאפשרה ליצור מדריך שהוא מלכתחילה מותאם ללקוח, שלא בהכרח מגיע מהתחום.

התייעצו עם המומחים

לפני הקמת אתר אינטרנט מומלץ להתייעץ עם מומחים לבניית אתרים. מדובר בעיצה התופסת לגבי כל תחום מקצועי ואתם בוודאי מכירים אותה בהקשר של תחום התמחותכם, שבו אתם מתבקשים לשאת עיצה לא פעם. חשוב מאוד ללמוד כיצד יש להקים אתר ואת רזי השיווק באינטרנט באופן עצמאי, גם אם ברמה הבסיסית, וזאת כדי לא להפוך לחלק ממעגל הלקוחות שנפל קורבן לחברות מפוקפקות לאחר שקיבלו הצעה 'שלא ניתן לסרב לה'.

ייעוץ לבניית אתר באינטרנט ניתן כשירות לבעלי העסקים ללא שום התחייבות או תשלום מראש, הייעוץ ניתן בדואר אלקטרוני או בטלפון. לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ מקצועי לפני הקמת אתר האינטרנט, אתם מוזמנים ללחוץ על הקישור הבא: יצירת קשר לקבלת ייעוץ מקצועי.


צור קשר
077-4604410

מלאו את הפרטים לקבלת מידע והצעת מחיר

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*