בניית אתרים באינטרנט

בעולם מתקדם שבו רוב שיטות הפרסום איבדו ברמה כזו או אחרת את הרלוונטיות שלהם, רוב אפיקי המידע והפרסום מתנקזים כעת בעולם האינטרנט, ולא בכדי - מדובר בדרך הנוחה והמהירה ביותר שמאפשרת לגולשים לקבל את כל המידע הדרוש להם בכל זמן ובכל מקום.

בעלי עסקים רבים כבר הבינו את הפוטנציאל העצום הגלום בתוך האינטרנט ובנו לעצמם אתר שייצג אותם בכבוד במרחב הוירטואלי. אלו שטרם הצטרפו לקדמת הטכנולוגיה, עשויים למצוא את עצמם נשארים מאחור, יחד עם ה'אבק' של מתחריהם.

בניית אתר לעסק - כי למתחרים כבר יש!

זה מביא אותנו לסיבה הראשונה שבגללה כל בעל עסק, כל שכן כשמדובר בנישה תחרותית, מוכרח להקים לעצמו אתר אינטרנט: כי כולם כבר שם. הרי אם מיליוני ישראלים מבקרים באינטרנט כל יום, יהיה זה טיפשי לוותר מראש על נתח שוק גדול כל כך ולא לבחור לצלול ביחד עם המתחרים לתוך בריכת התחרות.

בעל עסק שאת שירותיו לא ניתן למצוא אונליין בעוד שאת אלו של מתחריו ניתן למצוא, מראש מעמיד את עצמו בעמדת נחיתות ביחס למתחריו, וחבל. בעולם שבו הכל נמדד באופן יחסי, חובה להראות נוכחות בזירה האינטרנט ולו כי זה מה שעושים כל השאר.

כל המידע נמצא באתר העיסקי

לא כל היתרונות בהקמת אתר האינטרנט הם יחסיים, אלא ישנם יתרונות שהם אוניברסליים ותופסים לגבי כולם: האתר הוא למעשה המקום היחידי שמאגד בתוכו את כל המידע הרלוונטי לגבי העסק ובכך הוא לא משתווה לשום אמצעי פרסום אחר.

הרי בכל נתיבי הפרסום האחרים תמיד קיימת דרישה לתמצת את המידע לכמה שורות, ואילו כאן - הכל פתוח, תוכלו לכתוב על עצמכם כל מה שאתם מוצאים לרלוונטי, בתנאי שרק תקפידו שהמידע יחולק בצורה ברורה ונוחה למשתמשים.

שיפור תדמית ומיתוג העסק

אתר האינטרנט גם מסייע ביצירת תדמית מסויימת לגבי העסק: עסק שהוקם לו אתר אינטרנט חדיש ומתקדם, הוא עסק שניתן להסיק לגביו שגם הוא חדיש ומתקדם, מה שמוסיף לאפיל שלו. בנוסף, על סמך האתר ניתן להסיק על העסק כי הוא מתפתח באופן תמידי ונמצא עם היד על הדופק, וגם כי הוא מתחשב בקהל לקוחותיו, שהרי הוא הקים עבורם אתר והעניק להם את האפשרות לאתר לגביו מידע בקלות.

זמינות אתר אינטרנט 24/7

בסופו של דבר, חשוב לזכור שאנחנו כבר לא חיים במציאות של 08:00 עד 17:00 ואז עד יום העסקים הבא, אלא במציאות של 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. לכן, במציאות כזו אתם זקוקים לנציג וירטואלי שילווה אתכם מסביב לשעון, גם כשאתם כבר לא תהיו זמינים בעבודה.

גם הסוגייה הזו מתקשרת לסוגיית התחרות - שהרי אם תירדמו על המשמר ולא תספקו מידע ללקוחות לאורך כל שעות היממה, אין שום דבר שימנע מהם לנדוד למתחרים שהשכילו להקים אתר אינטרנט וינסו לפתות אותם באמצעות מידע הזמין כל הזמן.

לפניכם רשימת מאמרים מקצועיים בנושא בניית אתרים
מה היתרונות לבניית אתר?
למה צריך אתר אינטרנט?
בעולם שבו האינטרנט משמש כמקור לחשיפה עצומה כל כך, ונחשב לחזק ביותר ביחס לכל שאר המדיות הקיימות, מי שבוחר באופן מודע לוותר על ערוץ הפרסום הזה - בוחר למעשה לוותר...
איך לבנות אתר אינטרנט?
תכנון לפני בניית אתר אינטרנט מקצועי
עוד לפני שפונים לחברת בניית אתרים מתאימה, על בעל העסק לבצע תהליך של סיעור מוחין עם עצמו כדי להגדיר כמה מטרות ודגשים כלליים לגבי תצורת האתר.
מה התהליך לבניית אתר?
שלבים לבניית אתר אינטרנט מצליח
בניית אתר אינטרנט הוא הליך מורכב, ובהתאם לכך, חשוב לגשת אליו בצורה הנכונה ביותר. מה זה אומר? יש לעבוד על בניית האתר באופן הדרגתי ומובנה, מבלי לוותר על השלבים החשובים...
החשיבות של אפיון אתר
כתיבת מסמך אפיון אתר אינטרנט מקצועי
אם נשווה את הקמת האתר ללידה, הרי שאפיון אתר אינטרנט הוא בעצם ההריון. זה השלב שבו לומדים, מאפיינים ומהרהרים לגבי מה שעתיד לצאת לאוויר העולם.
מחירים לבניית אתר באינטרנט
כמה עולה לבנות אתר באינטרנט?
כיאה לעולם העסקים, חשוב לדעת להתייחס בסקפטיות להצעות מחיר נמוכות מאוד. אם ההצעה נשמעת טובה מדי מכדי להיות אמיתית - רוב הסיכויים שהיא אכן לא ריאלית.
בחירת חברת בניית אתרים
איך לבחור חברת בניית אתרים?
עליכם לשאוף לאתר את חברת בניית האתרים שתדע לממש את שאיפותיכם באופן המקצועי ועל הצד הטוב ביותר.
ממה להזהר - חברות בניית אתרים
ממה להזהר בעבודה עם חברת בניית אתרים
כדי לבחור בחברת בניית האתרים המתאימה, חשוב לעבוד קודם כל על שיטת הפסילה - דהיינו תנאים או קריטריונים שמראש הופכים את חברת בניית האתרים לפסולה בעיניי בעל העסק.
בניית אתרים - שאלות ותשובות
שאלות ותשובות בנושא בניית אתרים
במאמר הבא ננסה לענות על שאלות חשובות העוסקות בבניית האתר, על מנת שבעל העסק יגיע לפגישה עם חברת בניית האתרים מפוכח ומיודע יותר.
איזה סוג אתר מתאים לעסק שלכם?
סוגי אתרים - איזה אתר אתם רוצים לבנות?
סוגים שונים של אתרים נועדו לשרת סוגים שונים של יעדים ועסקים, ובהתאם לכך ישנם אתרים הנועדו לספק אינפורמציה בלבד, בעוד שבצד השני של המתרס ניתן למצוא אתרים בעלי פלטפורמת מכירה...
איך לעצב את האתר?
עיצוב אתר אינטרנט
עולם האינטרנט הוא עולם דינמי ומשתנה ובהתאם לכך, הרושם הראשוני של הגולש לגבי האתר למעשה נקבע תוך כמה שניות. כדי למשוך את העין של הגולש יש להקפיד על עיצוב מקצועי...
ניהול אתר באופן עצמאי
בניית אתר עם מערכת ניהול תוכן
באמצעות מערכת ניהול תוכן בעל האתר יכול להתחבר מכל מחשב בעל גישה לאינטרנט, ולערוך את האתר כפי שרק ירצה - להוסיף, לערוך ולמחוק עמודים מהאתר ועוד.
הצעת מחיר להקמת אתר לעסק
הצעת מחיר לבניית אתר אינטרנט
פעמים רבות חברות בניית האתרים מציעות ללקוחות הצעות מחיר מגמתיות מאוד, כאשר הפרטים החשובים באמת לא מעוגנים בהצעה או לחילופין מופיעים באותיות הקטנות.
ייעוץ והכוונה לפני הקמת אתר
ייעוץ והכוונה לפני בניית אתר באינטרנט
מאחר ובניית אתר אינטרנט היא סוגייה מורכבת, שלבסוף תפקידה יהיה לייצג את בעל העסק בבריכה הוירטואלית העצומה, לא מן הנמנע שזה יצטרך לפנות לקבלת סיוע מקצועי.
צור קשר
077-4604410

מלאו את הפרטים לקבלת מידע והצעת מחיר

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*