תחזוק אתר אינטרנט

בעלי עסקים המתחזקים אתר אינטרנט לתפארת, בוודאי יעידו על כך שהאתר דורש טיפול מתמיד, ולכן העבודה מולו לא מתחילה ומסתיימת עם תהליך הבנייה. ככה זה בעולם דינמי כמו האינטרנט, גם האתר נדרש להיות נתון כל הזמן לשינויים, עדכונים ולמגמות המתחזקות בתחום.

בעלי עסקים פעמים רבות חוששים שמיד עם סיום העבודה מול חברת בניית האתרים, זו תסיר את אחריותה מן האתר והאתר למעשה יפסיק לעבוד. בדיוק מסיבה זו חשוב לעגן מראש את הפרטים החשובים בחוזה, וכמובן להתייחס גם לטווח הארוך ולא רק למציאות המיידית. במאמר הבא ננסה להבין מה כולל תחזוק האתר ומדוע הוא חשוב כל כך.

מתי מתחילים לתחזק את האתר?

תחזוק האתר מתחיל למעשה מן היום שבו האתר עולה לאוויר. כאן לא תזכו ליהנות מ'תקופת צינון' שבהמהלכה תוכלו לנוח על זרי הדפנה, אלא כל הזמן תתבקשו לשמור את היד על הדופק ולעקוב אחר הנעשה בזירה הוירטואלית.

אז מה התחזוק הזה בעצם כולל? קודם כל, העדכון המרכזי מתייחס לתכנים באתר, שכן אם התכנים לא יעודכנו, האתר יהפוך לסטטי ויאבד מהרלוונטיות שלו. כמו כן, תמיד נכון להוסיף מערכות שלא הופיעו עם עליית האתר, כמו למשל גלריית תמונות, מערכת סקרים, מערכת רישום לאתר ועוד.

מה כולל שירות התחזוק?

כשאנחנו מדברים על שירותי תחזוק האתר, אנחנו בראש ובראשונה מתכוונים לעדכוני תוכן. ולמה בעצם זה כל כך חשוב? עדכון התוכן עוזר למצב את האתר בתור אתר מתעדכן ורלוונטי. בנוסף, התוכן מהווה את הסיבה העיקרית לחזרתם של הגולשים, אשר צמאים ללמוד ועוד ועוד בנושא הרלוונטי.

מעבר לכך שכתיבת תכנים, העלאתם ועדכונם באתר מצריך מבעל העסק זמן רב, הרי שבחלק מהמקרים ידו לא תהיה קלה על המקלדת ויתכן והוא אינו כותב ברמה המספקת. לכן, ברוב המוחץ של המקרים מוטב להשאיר את משימת התחזוק לחברת בניית אתרים, אשר תהיה אחראית קודם כל לייצר את התכנים ברמה מספקת ותפרסם עבור הלקוח את המאמרים.

חשוב לציין כי גם מנועי החיפוש רואים בעין יפה אתרים שמתעדכנים לעתים קרובות וקיימת בהם רוטציה גבוהה של תכנים איכותיים, ולכן אם תיכנסו לתוצאות החיפוש הראשונות בכל תחום שהוא, תמצאו שתמיד יאכלסו את המקומות הללו אתרים דינמיים ומלאים בתוכן מעניין.

כיצד כותבים תוכן לאתר ללא ידע מקצועי?

תהיתם אי פעם כיצד זה קורה? כלומר, כיצד חברת בניית האתרים מצליחה לייצר תכנים עבור לקוחות רבים? פשוט מאוד: באינטרנט ניתן למצוא את כל מידע ומאמרים רלוונטיים לכל תחום אפשרי.

יהיו גם מקרים בהם חברת בניית האתרים תיצור קשר עם הלקוח ותבקש ממנו טיפים מקצועיים על מנת שתוכל להסתייע בו בכתיבת התכנים. במידה ויש לכם תובנות ייחודיות, זו תהיה הזדמנות נהדרת לשלבן בתכנים במטרה לייצר טקסטים בעלי ערך מוסף וייחודי.

לפניכם רשימת מאמרים מקצועיים בנושא תחזוק אתרים
מערכת סטטיסטיקות באתר
התקנת מערכת סטטיסטיקות באתר
הדרך הטובה ביותר לדעת האם האתר שלכם מצליח או לא, היא באמצעות בחינת מספר היוזרים שמבקרים באתר מדי יום. ניתוח כמות המבקרים וכן פרמטרים כמותיים נוספים.
איך לאבטח את האתר שלכם?
אבטחת אתר אינטרנט
אם יש משהו חיובי שיצא מכל הפרשייה העגומה של חשיפת כרטיסי האשראי, הרי זו העובדה שהיא הצליחה להעלות מודעות לגבי חשיבות אבטחת האתר.
צור קשר
077-4604410

מלאו את הפרטים לקבלת מידע והצעת מחיר

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*