איך לבחור חברת בניית אתרים?

לאחר שכבר בוצעו שלבי התכנון הראשוניים להקמת האתר, השלב הבא יהיה יישומם בשטח. כדי לעשות זאת, יש לבחור חברת בניית אתרים מתאימה, אלא שזו מתגלה בדרך כלל כבחירה לא פשוטה, היות וישנן חברות רבות בשוק המציעות שירותים דומים לכאורה.

אם הגעתם בעצמכם למסקנה כי עליכם להקים אתר אינטרנט, ולאחר שעשיתם תהליך של סיעור מוחין עם עצמכם והגדרתם במדוייק את מטרות האתר ודגשים כלליים לגבי תוכנו ועיצובו, אין ספק שאתם נמצאים בעמדת מוצא טובה יותר משל אחרים.

חברת בניית אתריםהרי מה שיש לכם כאן הוא מידע, ומידע בעולם העסקים הוא בעל ערך רב. הוא גם זה שיאפשר לכם לפסול מראש חברות בניית אתרים שלא נמצאות אתכם באותו 'ראש' ואינן רואות את פני הדברים כמוכם. עליכם לשאוף לאתר את חברת בניית האתרים שתדע לממש את שאיפותיכם באופן המקצועי ועל הצד הטוב ביותר.

איך לבחור חברת בניית אתרים מקצועית?

כמובן שהפרמטרים הטובים ביותר, אשר באמצעותם ניתן לזהות חברת בניית אתרים אמינה, הם בהתאם לוותק ולניסיון שלהם בתחום. זו הזדמנות נהדרת גם לבחון את תיק העבודות שלהם, להתרשם מאתרים גדולים שהקימו ולבדוק האם זה עומד בקנה אחת עם מה שאתם מחפשים.

דרך נוספת להקל את הבחירה היא לבדוק לאן מתפרש הידע של אותה החברה בתחום. האם היא מתעסקת אך ורק בבניית האתר באופן רדוד, או שמא היא נוגעת גם בתחומים משלימים כמו קידום באינטרנט, כתיבת תכנים ואחסון האתר. לצורך העניין, אין זה משנה אם החברה מתעסקת בנושאים הללו באופן ישיר או באמצעות ספקים חיצוניים, אלא המטרה היא שהחברה שבה תבחרו תדע לנהל את פרוייקט הקמת האתר מראשיתו ועד סופו, מבלי שאתם תצטרכו לתווך במקביל בין כמה ספקים, אלא תשאירו את 'כאב הראש' הזה לחברה עצמה.

כמה עולה לבנות אתר? מחירים לבניית אתר

כל בעל עסקים יודע שבמוקדם או במאוחר, חשוב לשוחח על ההיבט הכספי. גם כאן, כשההוצאות הן אמנם חד פעמיות ברובן אך אינן זניחות, ויכולות להגיע לרף של אלפי שקלים, חשוב מאוד לקבל הצעת מחיר קונקרטית מראש.

כמובן שמומלץ לא להתפתות אחר הצעת המחיר הזולה ביותר, שכן גם בתחום הזה, כמו בתחומים עסקיים רבים, ישנם אנשים חובבניים המציעים שירותים ברמה נמוכה ובעלויות זולות. באותה מידה אגב, גם לא בהכרח מומלץ לבחור בהצעת המחיר היקרה ביותר, שכן מחירים יקרים אינם מהווים ערבון לשירותים איכותיים, ולכן את סוגיית האיכות יש להפריד מסוגיית המחיר.

הקמת אתר אינטרנט - חשבו לטווח הארוך

בתחילת תהליך ההתקשרות, כל חברת בניית אתרים תיצור את הרושם שהיא מלווה אתכם מא' עד ת', אבל השאלה היא מה תהיה מידת האחריות שלה לגביכם בטווח הארוך. האם כעבור שנה לדוגמא, מיום בניית האתר, החברה תוכל לספק לכם שירותי תחזוקה ותיקונים במידת הצורך? או שמא מדובר בשירות שיש לרכוש בנפרד? יתכן שתגלו שהחברה תסיר מכם את האחריות עם סיום עם בניית האתר.

מאחר והאתר שלכם צריך לשרת אתכם למשך שנים ארוכות, עליכם לחשוב עליו כתוצר לטווח ארוך ולשאול את השאלות בהתאם. לכן לא רק השירותים שמוענקים לכם כאן ועכשיו הם החשובים, אלא חשוב גם לדעת אילו שירותים תקבלו בהמשך, אם בכלל.


לאחר שקראתם את המאמר, מומלץ לקרוא את המאמר הבא:
ממה להזהר - חברות בניית אתרים
ממה להזהר בעבודה עם חברת בניית אתרים
כדי לבחור בחברת בניית האתרים המתאימה, חשוב לעבוד קודם כל על שיטת הפסילה - דהיינו תנאים או קריטריונים שמראש הופכים את חברת בניית האתרים לפסולה בעיניי בעל העסק.
צור קשר
077-4604410

מלאו את הפרטים לקבלת מידע והצעת מחיר

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*