שדרוג אתר אינטרנט - מתי עולה הצורך לשדרג את האתר?

עולם האינטרנט הוא עולם מאוד דינמי, ובהתאם לכך הוא מושפע מטרנדים וממגמות משתנות. אמנם זה נשמע זניח, אבל בפועל, המגמות הללו מעצבות את פניו של העולם הוירטואלי ומשפיעות על חוויותיו של הגולש, אשר יודע להעריך את הטרנדים המדוברים, גם אם הוא אינו יודע לאפיין אותם במדויק.

מאחר והמגמות המשתנות משפיעות על עולם האינטרנט ועל הגולשים, מטבע הדברים הן משפיעות גם על בעלי האתרים עצמם, שמרגישים צורך להחזיק את היד על הדופק ולהיות ערים לכל שינוי שמתבצע בזירה זו. אלה בדיוק מסוג הדקויות שהופכות אתר ארכאי ולא רלוונטי לאתר מעודכן ואופנתי. במאמר הבא ננסה לענות על השאלה - איך יודעים שהגיעה השעה לשדרג את אתר האינטרנט?

היו כנים עם עצמכם!

אין עוררין על כך שאתם אוהבים את האתר שלכם: רוב הסיכויים שהשקעתם בו את כל לבכם, והייתם שותפים להחלטה הנוגעת לכל כפתור ולכל פיצ'ר שהופיע באתר. אין גם ספק שבנקודת מוצא כזו, קשה מאוד לקבל שינויים ולשנות ולו במעט את ה'בייבי' הוירטואלי הזה.

למרות הקושי, עצם העובדה שאתם קוראים את המאמר עשויה להעיד על כך שהתייעצתם עם אנשי מקצוע שהמליצו על שינויים באתר ומנקר בכם הספק שאולי הגיע הזמן בכל זאת להתקדם הלאה. זה לא אומר שהאתר שלכם, במתכונת המקורית שלו, הוא פחות ממושלם, אלא זה רק אומר שהזמנים השתנו וכדאי להתעדכן בהתאם.

יתכן שהמראה של האתר שלכם הוא מעט מיושן ביחס לסטנדרטים הקיימים כעת ויתכן שחידושים בתחום מאפשרים לגולשים אפשרויות ניווט משמעותית נוחות יותר מאשר אלו המוצעות כיום במסגרת האתר. למרות הקושי לשנות פרוייקט שהשקעתם בו את כל לבכם, עליכם לקבל את קצב השינויים המהיר של האינטרנט ולהבין שמה שהיה תקף אתמול לא בהכרח תקף גם היום.

התקבלה ההחלטה לשדרג את האתר!

אם כבר השלמתם עם העובדה שהאתר שלכם דורש שדרוג, כעת עומדת בפניכם השאלה המהותית - כיצד עושים זאת? בדיוק כפי שלתהליך בניית האתר קדם תהליך מחשבה ארוך, גם הפעם, על אף שמדובר בשדרוג, חשוב לעבוד בצורה דומה.

נסו לענות על השאלה - מדוע אתם זקוקים לשדרוג? תוכלו לנסח תשובה מתאימה באמצעות בחינת החסרונות הקיימים באתר במתכונת הנוכחית ובחינת היתרונות שיש לאתרים מתחרים על פני האתר שלכם. לאחר שתסיימו את תהליך החשיבה, תוכלו להתפנות לפגישה עם יועץ מקצועי המומחה בבנייה ובשיווק אתרים.

שדרוג אתר אינטרנט באמצעות חברת בניית אתרים

תפקידה של חברת בניית אתרים יהיה להרכיב במשותף איתכם תוכנית שדרוג מאסיבית עבור האתר. יתכן שהשינוי המבוקש יהיה ברמת התכנים והתוכן שמופיע באתר, וכלל לא יהיה צורך לגעת בסממנים פיזיים, ויתכן שיקרה בדיוק ההיפך, וכל השינויים המתבקשים יחולו ברמת הגראפיקה וברמה הויזואלית, למשל באמצעות הוספת פינות חדשות לאתר.

בדיוק כפי ששמרתם על רמה גבוהה בעת בניית האתר, ושמתם את עצמכם בנעליו של הגולש במטרה להבין מה ימצא חן בעיניו ומה לא, קו מנחה דומה צריך להישמר גם בעת מלאכת השדרוג. יש להקפיד שכל התכנים שעולים לאתר נכתבים ברהיטות וללא שגיאות כתיב, שהעיצוב של האתר נעים לעין ומותאם לכל הדפדפנים והחשוב מכל - שאפשרויות הניווט באתר הן נוחות. זכרו שכל פרט קטן, גם אם הוא נראה זניח, עשוי להשפיע על חוויותו של הגולש.

צור קשר
077-4604410

מלאו את הפרטים לקבלת מידע והצעת מחיר

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*