קידום אתר לעמוד הראשון בגוגל

חברות קידום אתרים רבות טוענות בפני הלקוח כי האלגוריתם של גוגל משתנה מעת לעת ולפיכך הן אינן יכולות להבטיח תוצאות מסויימות. הטענה הזו מוטעית, היות ואותו אלגוריתם מלכתחילה אינו גלוי לשום חברת קידום אתרים.

מקום ראשון בגוגללמרות שהאלגוריתם אינו גלוי, ולמרות שלמנוע החיפוש עצמו יש השפעה על סדר תוצאות החיפוש, זה לא אומר שאין דרך להבטיח תוצאות. חברות קידום אתרים איכותיות מודעות לקריטריונים הלא מוצהרים של גוגל ויודעות שגם אם אין אפשרות להתחייב על מיקום מדוייק, בוודאי שניתן להבטיח ולשאוף להגיע לטווח מסויים.

קידום אתרים לעמוד הראשון בגוגל
אם אתה לא שם, אתה לא קיים


אז מעבר לכך שכולנו שואפים בסופו של דבר להופיע במקום הראשון, להופעה בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש של גוגל יש משמעות גדולה יותר מסתם תחרותיות: מחקרים מצאו כי רק 21% מכלל הגולשים טורחים לחפש בתוצאות החיפוש המופיעות בעמוד השני. מטבע הדברים, האחוזים הללו יורדים עוד יותר ככל שהעמודים מתקדמים, מה שאומר שהעמוד הראשון הוא זה שבעיקר קורץ עבור המחפשים. מכאן משתמע שאם אינכם מופיעים בעמוד הראשון - אתם לא קיימים.

דירוגכם בתוך העמוד הראשון הוא פחות משמעותי, שכן אם הגולש לא קיבל את מבוקשו בתוצאות החיפוש הראשונות, סביר להניח שהוא יגלול את העמוד עד לתחתית וימשיך לחפש את המידע הרלוונטי לו. יתכן שבמקביל יבחר הגולש לפתוח כמה חלונות, ולכן כך או כך, הסיכוי שיכנס לאתרכם, בתנאי שאתם ממוקמים בעמוד הראשון הוא גבוה.

איך מקדמים אתר לעמוד הראשון בגוגל?

על אף שאלגוריתם החיפוש של גוגל עשוי להישמע מיסתורי לחלקכם, בסופו של דבר הוא מחפש איכות, וכדי להשיג איכות צריך לעבוד קשה למדי. משמעות הדבר היא שצריך לבחור מילות מפתח רלוונטיות לאחר ביצוע סקר שוק וניתוח מתאים. לאחר מכן, סביב אותן מילות מפתח יש לבנות מאמרים שלמים, כאלה שיהיו לא רק מקוריים אלא גם מעניינים ואינפורמטיבים, ולהפיץ אותם ברחבי האינטרנט על מנת ליצור רשת מסועפת ובעלת פריסה גדולה.

חשוב מאוד במקביל גם להקפיד על כך שכמות גדולה ככל הניתן של אתרים אחרים יקשרו לאתר העסק שלכם. מדבור בפרמטר נוסף שגוגל רואה כאיכותי, ולכן הוא דואג לקדם ולהעניק חשיפה נאה עבור אתרים המקבלים המלצות וקישורים מאתרים אחרים.

חברת קידום אתרים המתחייבת לתוצאות

כדי להשיג את כל הנאמר, יש לפנות לחברת קידום אתרים מתאימה. מה זו חברת קידום מתאימה? כזו שלא מתחייבת על מיקום ספציפי שבו היא לא תוכל לעמוד, וגם חברה שלא מתנערת מאחריות ופוטרת את עצמה מהישגים, שכן אחרת מה הפואנטה לבחור בה ולשלם עבור שירותיה?

חברת קידום אתרים שתציב את עמוד התוצאות הראשון כיעד ריאלי ותבנה מודל עבודה שנועד לקדם את היעדים, היא חברה שבאופן טבעי עדיף לבחור בה על פני האלטרנטיבות הקיימות. כמובן חשוב לשים לב שהחברה פועלת ביושר ובאופן איכותי, ולא מחפשת קיצורי דרך שעלולים בטווח הארוך לפגוע בדירוג האתר במקום לשפר אותו.


לאחר שקראתם את המאמר, מומלץ לקרוא את המאמר הבא:
בחירת חברת קידום אתרים
איך לבחור חברת קידום אתרים?
חברות קידום ופרילנסרים המציעים שירותים זולים יש בשפע, אבל החכמה האמיתית היא לבחור בחברה המציעה את התמורה הגדולה והאיכותית ביותר בעבור ההשקעה.
צור קשר
077-4604410

מלאו את הפרטים לקבלת מידע והצעת מחיר

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*