למה צריך אתר אינטרנט?

השאלה הזו בוודאי עוברת בראשם של בעלי עסקים רבים, אשר טרם הצליחו לפצח את קסמו של האינטרנט. בעלי עסקים הרי מתבקשים להתמודד על בסיס יומיומי עם החלטות קשות והוצאות גדולות, ולכן לא פלא שרבים מהם לא ששים להוסיף גם את ניהול אתר האינטרנט לאותה רשימה עמוסה.

הרתיעה מבניית אתר האינטרנט היא מובנת: אתר אינטרנט הוא כמו תינוק וירטואלי, מהסוג שדורש תחזוק שוטף וגם השקעה פיננסית לא קטנה. בנוסף, המדיום האינטרנטי עדיין לא מובן להרבה בעלי עסקים, ולכן תמיד ישנה רתיעה מהלא מוכר והלא נודע.

היתרונות לבניית אתרבעולם שבו האינטרנט משמש כמקור לחשיפה עצומה כל כך, ונחשב לחזק ביותר ביחס לכל שאר המדיות הקיימות, מי שבוחר באופן מודע לוותר על ערוץ הפרסום הזה - בוחר למעשה לוותר גם על קהל לקוחות עצום, שאין לו דרך להכיר באף מדיה אחרת.

מדוע אני צריך אתר אינטרנט? כי כולם כבר שם!

כולנו אנשים תחרותיים, בין אם אנו רוצים להודות בכך ובין אם לא: אנחנו תמיד עסוקים בלהשוות הישגים, כשלונות ויעדים, כדי לבחון מי הטוב ביותר. על אותו מנגנון מבוססת גם התחרותיות ברשת: כל בעלי העסקים רוצים להיות נוכחים, ולו רק בגלל שהמתחרים שלהם כבר שם והם לא רוצים להישאר מאחור, אלא להיות הטובים ביותר.

אם תסירו את עצמכם מאותה תחרות, יווצר מצב שנתח הפרסום והלקוחות הפוטנציאליים יתחלק בין המתחרים שלכם כמו בין זאבים רעבים, ואילו אתם תישארו עם מאגר לקוחות מצומצם יחסית. מאחר והעולם הוירטואלי מכתיב במידה רבה גם את מה שנעשה במציאות, דינה של חברה שאינה מפרסמת את שירותיה ברשת, הוא כדינה של חברה שאינה קיימת כלל.

היתרונות בבניית אתר אינטרנט

למרות כל הנאמר, יש לציין כי לא כל יתרונותיו של האתר הם רק יחסיים, אלא גם הוא לכשעצמו יכול להכניס הרבה תועלת לבעל העסק. אחד היתרונות הגדולים ביותר של הרשת הוא שמדובר בפלטפורמה דינמית מאוד, ובהתאם לכך גם מהאתר ניתן ליצוק כל מה שעולה בדעתכם.

נסביר: האתר שלכם יכול להיות אתר תדמיתי, ולהעניק לכם ייצוג מתאים ברשת, הוא יכול להיות אתר אינפורמטיבי, שיכיל מידע מלא אודות עולם המושגים של העסק, ויעזור במיצובכם כאוטוריטה בתחום או לחילופין הוא יכול להיות אתר מכירתי לכל דבר, ולאפשר לגולשים לרכוש שירותים ומוצרים אונליין.

הנציג שלכם, מסביב לשעון 24/7

תחשבו כמה היה זה נחמד אם הייתם יכולים להחזיק בשירות לקוחות 24 שעות ביממה, נכון? אלא ששירות כזה הוא לא תמיד ריאלי שהרי להעסיק אנשים במשמרות זו משימה תובענית מבחינה כלכלית. עכשיו כשיש לכם אתר משלכם, הוא זה שיתפקד עבורכם כנציג וירטואלי, מסביב לשעון.

הרי הגולשים יוכלו לבקר בו מכל מקום ובכל שעה שירצו, והוא תמיד יספק להם מידע אמין ונגיש, בין אם מדובר בשש בבוקר ובין אם מדובר בחצות הלילה. העסק שלכם תמיד יהיה נוכח בזירה הוירטואלית, כך שלעולם לא תצטרכו לדאוג שמא אתם מפסידים לקוחות פוטנציאליים בגלל היעדר נוכחות.

לסיכום, אם תבחנו את כל היתרונות, גם את אלו היחסיים וגם את אלו האינדווידואליים, תגלו שההשקעה באתר היא מוצדקת מאין כמוה, ולכן אין סיבה להירתע ממנה, שהרי היא בכל מקרה תחזיר תמורה. במקום לחשוש מהפרוצדורה, השקיעו מאמצים בחיפוש חברת בניית אתרים מתאימה, אשר תוכל ליצור עבורכם את האתר האופטימלי והטוב ביותר.


לאחר שקראתם את המאמר, מומלץ לקרוא את המאמר הבא:
איך לבנות אתר אינטרנט?
תכנון לפני בניית אתר אינטרנט מקצועי
עוד לפני שפונים לחברת בניית אתרים מתאימה, על בעל העסק לבצע תהליך של סיעור מוחין עם עצמו כדי להגדיר כמה מטרות ודגשים כלליים לגבי תצורת האתר.
צור קשר
077-4604410

מלאו את הפרטים לקבלת מידע והצעת מחיר

*
*
*
חובה למלא את המסומן ב
*